רויאל ביץ' שילוט פנים

את עולם השילוט ניתן לסכם בכמה משפטים; הם נחוצים לכל עסק ומאפשרים ללקוחות להתמצאות היכן נמצא כל דבר בחנויות או במרכזים מסחריים וגם לאפשר לנו לתת טאצ' עיצובי לכל חלל.

הטכנולוגיה בתחום השילוט התפתחה רבות בשנים האחרונות תודות לטכנולוגיה החדשנית לייצור שלטים וגם תודות לטכנולוגיית הלייזר אשר פרצה בסערה לעולם השילוט והביאה איתה שלל של יתרונות לסקטורים שונים.

בעולם השילוט, טכנולוגיית הלייזר מאפשרת עיצוב שלטי מתכת מרהיבים ומדויקים, שלטי פח ועוד מיני רבים של סוגי שלטים. למעשה, על ידי קרן הלייזר ניתן להגיע לרמת חיתוך מדויקת, ממש על המילימטר ולקבל שלטי מתכת ושלטי פח עם גימורים ייחודיים ששום טכנולוגיה אחרת לא יכולה לייצר.

סוגי שלטי מתכת נפוצים

שילוט פנים

שלטי מתכת פנים מתאימים למבני מקורים ומאפשרת לאנשים הנמצאים בסביבה לדעת היכן נמצא כל דבר או כל מקום. לדוגמא – שילוט פנים ממתכת המכוון למעליות במבנה, שילוט לשרותים, שילוט למדרגות רגילות או נעות, לחנויות מסוימות, שילוט יציאה, שילוט לחניות והרשימה עוד ארוכה.

כמו כן ניתן למצוא גם שילוט פנים מפח שהוא במראה סולידי יותר ועליו ניתן להדפיס כיתובים או צורות גרפיות מרהיבות בשלל רב של צבעים על ידי טכנולוגיה מתקדמת. שלט מתכת מתאים למגוון מקומות כמו – בקניונים, במרכזים מסחריים, בחנויות, במשרדים, בנייני מגורים, מוסדות ציבוריים או פרטיים, אולמות אירועים או תצוגה ועוד.

שלטי מתכת מעוצבים

שילוט חוץ

שילוט מתכת זה מתאים בעיקר לצרכי פרסום של מקום מסוים, אם זה משרד, חנות או כל מקום אחר. למעשה, כאשר ישנו שלטי מתכת או פח שכזה ועליו כתבו את שם המותג, לקוחות יוכלו לראות מבחוץ שקיים עסק או משרד שכזה ובבוא היום להיכנס למקום כדי לרכוש מוצרים או לקבל שירותים שונים.

שלטי מתכת ניתן למצוא במגוון רב של סגנונות עיצוב, החל משלטים מוארים עם מנורות לד, שלטים מעץ, אותיות בולטות, צורה של לוגו גדול על עמוד ועוד מיני צורות ואפשרויות שונות, ממש כמו שהעולם המודרני מציע עבור בעלי עסקים וחנויות, כך שנותר לבחור את העיצוב הרצוי לקבל שילוט המתאים לאופי העסק.

שלטי מתכת לחוץ הבניין

מס' דוגמאות של שלטי מתכת

רוטשילד מערכות שילוט מתמחה בעיצוב ותכנון שלטי מתכת במבחר רחב של דוגמאות ועיצובים שונים
צרו עמנו קשר באמצעות הטופס וביחד נתכנן שילוט מנצח לעסק שלך!