צרו עמנו קשר

שלטי לד לעסקים

שלטי לד לעסקים

שלטים באמצעות תאורת לדים כובשת יותר ויותר את שוק השלטים בישראל. בשנים האחרונות תאורת לדים התפתחה והפכה מטכנולוגיה שהייתה שמורה רק למכשירים אלקטרוניים יקרים לטכנולוגיה זמינה.

מהי תאורת לד?

תאורת לד מתבססת על גביש מוליך למחצה שכאשר עובר דרכו זרם חשמלי הוא מפיץ אור. היתרון הגדול של תאורת לדים הוא החיסכון בחשמל ואורך החיים של הנורה. תאורת לד דורשת השקעה כספית ראשונה גבוהה יותר מאשר תאורה רגילה, אך היא מחזירה במהירות את ההשקעה. להפעלת תאורת לד נדרשת הרבה פחות אנרגיה מזו שנדרשת לתאורה רגילה או נורות שנחשבות חוסכות אנרגיה.

אורך החיים של תאורת לדים ארוך בצורה משמעותית מאורך החיים של גופי תאורה אחרים. גוף התאורה של תאורת לד יכול לעבוד במשך שנים לפני שיש צורך להחליפו. גם אם יש להשתמש במספר נורות לד גדול יותר כדי להגיע לכמות האור הרצויה, עדיין ההשקעה לטווח ארוך, נמוך משמעותית מהשימוש בגופי תאורה אחרים.

בעידן המעבר לאנרגיה ירוקה יש לתאורת לדים יתרון ותרומה משמעותית גם לאיכות הסביבה. שימוש באנרגיה הוא אחד מהגורמים העיקריים להתחממות כדור הארץ. כל שעל-ידי חיסכון באנרגיה נתרמת תרומה משמעותית למלחמה בהתחממות. נורת לד היא קטנה משמעותית ובעלת אורך חיים ארוך יותר, זורקים אותה פחות לפח והיא גם לא תופסת מקום רב, כך שכמות האשפה יורד.

מי שמודאג מגורלו של כדור הארץ, היא פתרון טוב, נורת לד עשויה מחומרים פחות מזיקים לסביבה ממנורת להט או גז. בשל השילוב בין חיסכון כספי לבין שמירה על איכות הסביבה תשתלט טכנולוגית תאורת לדים, בשנים הקרובות על תחום התאורה. כיום ניתן לראות שימוש נרחב בתאורת לד עבור שלטים לבתי עסק, חנויות ומשרדים.

שלטי לד לעסקים בהתאמה אישית

ישנו שימוש רחב של שלטי לד עבור עסקים, כיום אינספור עסקים משתמשים בשלטים אלקטרוניים המכילים בתוכם תאורת לד שמאירים את השלט, לשלטי לד אלו יש תוחלת חיים ארוכה מאוד והתאורה לא נפגעת מתנאי מזג אוויר שונים.

כיום בציבור הרחב כבר יצא שמה של תאורת לדים. רוב האנשים אינם יודעים מן הסתם, כיצד פועלת תאורת לד ועל איזו טכנולוגיה היא מתבססת, אבל הם יכולים לפרט את היתרונות הרבים של שלטי לד ולדון בסגנונות עיצוב המבוססים על תאורת לדים ועל המקום שלה בעסק המודרני.

כשמעצבים את העסק, שלטי לד הוא חלק בלתי נפרד של עיצוב העסק. תאורה נכונה של שלטים מוארים מוסיפה ומדגישה את אופי החדר. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של שלטי לד ובקרי תאורה עם יכולות שונות וקשת מחירים רחבה מאוד לכל סוג של שימוש, כל צורך וכל כיס.

גם שילוט פנים ניתן לבצע בעזרת שלטי לד, ניתן למצוא שלטי לד בצורת שילוט פנים עבור התמצאות והכוונה בתוך בניינים, חניונים ומוסדות שונים. גם שלטי לד מחוץ למבנים מקל על העוברים ושבים בחיפושים אחר העסק. שלט לד מואר המכיל תאורת לדים מושך את העין בצורה כזו שלא ניתן לפספס. המון עסקים עושים שימוש בשלטי לד עבור השילוט לעסק שלהם ובכך מושכים את תשומת הלב של העוברים והשבים.

למידע נוסף אודות שלטי לד לעסק אתם מוזמנים לפנות אל רוטשילד מערכות שילוט
התקשרו לטלפון 03-5596000 או פנו באמצעות טופס צור קשר

עוד מאמרים בנושא

בעולם הפרסום המודרני, שבו עסקים מתחרים על תשומת לב בשוק צפוף, חדשנות היא המפתח. בין שלל האפיקים הזמינים לקידום מותגים ומוצרים, צצו שלטי פרסום על מנופים כאסטרטגיה ייחודית ויעילה. מבנים נישאים אלה לא רק משרתים מטרות מעשיות בבנייה אלא גם מציעים נדל"ן מעולה להצגת פרסומות. במאמר זה אנו בוחנים את המגמה ההולכת וגוברת של שלטי […]
מחפשים אחר פתרונות שילוט מתקדמים לכל מטרה? אצלנו ב-רוטשילד מערכות שילוט, תוכלו להסתייע במגוון רחב של שירותים מקצועיים בדרך להגברת הנוכחות הפיזית שלכם. מערכות שילוט הן הגדרה כוללת למגוון רחב של מוצרי שילוט המיועדים ומותאמים גם לצרכי שילוט פנים וגם לצרכי שילוט חוץ. מוצרים אלו ניתנים להתאמה אישית בהתאם לצרכי השילוט של בית העסק, החברה […]
רוצים להגדיל את החשיפה לבית העסק? זה הזמן לדעת הכול על מוצרי שילוט ומיתוג חכמים היכולים לעשות עבורכם את ההבדל התדמיתי והמכירתי כאחד. הגברת החשיפה לבית העסק היא צורך שיווקי המיועד גם למטרות תדמיתיות וגם למטרות מכירתיות כאחד, ולכן, כל בעל/ת בית עסק כזה או אחר, צריך להכיר ולהיחשף לפתרונות השילוט השונים הקיימים. כיום, תוכלו […]
עמוד בית > המגזין של רוטשילד > שלטי לד לעסקים
דילוג לתוכן