צרו עמנו קשר

שלטים מקוריים לעסקים

שלטים מקוריים לעסקים

אם לפני שניים שלושה עשורים, כל מה שהייתם צריכים לעשות כדי לבלוט על פני המתחרים, שכמעט ולא היו, היה לתלות שלט עם שם העסק מעל פתח העסק, הרי שהיום מדובר בעולם שלם המשלב מדע ואומנות, ואת שניהם אתם רוצים ליישם ברמה הגבוהה ביותר על מנת להשיג את האפקט הנדרש משלט לעסק.

המדע והאומנות באים לידי ביטוי כבר בתוכן המוצג על גבי השלט, ועד האופן בו הוא מוצג, ובכלל זה כל הפרטים הקטנים שאתם כנראה אינכם מודעים אליהם כלל בהיעדר הידע המקצועי הנדרש, פרטים כדוגמת סוג פונט, גודל פונט, גוונים מדוייקים, שילובי גוונים, מידות ופרופורציות אורך ורוחב, שקיפות, תאורה ועוד שורה של פרמטרים שבסופו של דבר משפיעים על האפקטיביות של השלט.

בחינת המטרות שלשמן נדרש השלט

כדי ליצור את השלט האולטימטיבי, חשוב להבין תחילה את המטרה שלשמה נתלה השלט בפתח העסק, ומטרה זו יכולה להשתנות בהתאם לשם המותג וסוג העסק.

מטרות אפשריות לשלט לעסק יכולות להיות: יצירת תדמית (שלט יוקרתי וסולידי לחנות תכשיטים מול שלט צבעוני ותוסס לחנות צעצועים), קיבוע שם העסק ומסרים שיווקיים בתת המודע של העוברים והשבים, הכוונה של עוברים ושבים אל העסק, חיזוק מותג קיים ועוד.

בתוך תהליך עיצוב ובניית השלט חשוב לבחון כל אחת מן המטרות הללו, ולהחליט כיצד כל אחת מהן צריכה לבוא לידי ביטוי בשלב, וכיצד יש להביא אותה לידי ביטוי עבור העסק הספציפי.

קופסאות תאורה קרולינה

התאמת השלט לסביבה ולפעילות העסק עצמו

משתנים נוספים שיש לקחת בחשבון הוא המיקום של העסק, שעות הפעילות שלו וכמובן מאפייני הפעילות העסקית של העסק. כך למשל, עבור עסק הממוקם באזורי בילוי כדאי לעשות שימוש בתאורה חזקה בשעות הלילה, או לחילופין לבנות את השלט עצמו משילובים של נורות כדוגמת נורות נאון.

שלט הממוקם בקניון או מרכז מסחרי עשוי להיות כפוף למגבלות עיצוב המוכתבות על ידי הקניון עצמו, וגם את הפרמטר הזה יש לקחת בחשבון. יחד עם זאת, אחרי שמבצעים את כל החישובים ולוקחים בחשבון את כל השיקולים חשוב לבצע את עיצוב ובניית השלט על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום זה.

למעבר לקטלוג שלטים מוארים / קופסאות תאורה

עיצוב ובנייה מקצועיים בשילוב אלמנטים חדשניים

במסגרת תהליך העיצוב והבנייה, ישלבו אנשי המקצוע המתאימים בדיוק את הגוונים היוצרים את האפקט הנדרש בין שנדרש אפקט סולידי ויוקרתי, ובין נדרש אפקט צבעוני ותוסס.

אנשי המקצוע יבחרו בגודל הפונט וסוג הפונט הנדרש עבור כל מילה ומילה, שילובי עיצובי רקע ומסגרת ואם רוצים להיות ממש יצירתיים ולייצר אפקט יוצא דופן, ניתן להשתמש גם בחומרים וטכניקות חדשניות של תלת מימד, שימוש בחומרים ייחודיים כמו עץ, זכוכית, אלומיניום, פלדת אל חלד וכדומה, וניתן גם לבנות את השלט כשעצם בחירת החומרים, הצורה והצבעים מעבירה מסר שיווקי הקשור לפעילות הליבה של העסק.

עיצוב שלטים לעסקים דורש עבודה של מומחים – רוטשילד מערכות שילוט היא הבחירה הנכונה עבור השילוט לעסק שלך!

עוד מאמרים בנושא

בעולם הפרסום המודרני, שבו עסקים מתחרים על תשומת לב בשוק צפוף, חדשנות היא המפתח. בין שלל האפיקים הזמינים לקידום מותגים ומוצרים, צצו שלטי פרסום על מנופים כאסטרטגיה ייחודית ויעילה. מבנים נישאים אלה לא רק משרתים מטרות מעשיות בבנייה אלא גם מציעים נדל"ן מעולה להצגת פרסומות. במאמר זה אנו בוחנים את המגמה ההולכת וגוברת של שלטי […]
מחפשים אחר פתרונות שילוט מתקדמים לכל מטרה? אצלנו ב-רוטשילד מערכות שילוט, תוכלו להסתייע במגוון רחב של שירותים מקצועיים בדרך להגברת הנוכחות הפיזית שלכם. מערכות שילוט הן הגדרה כוללת למגוון רחב של מוצרי שילוט המיועדים ומותאמים גם לצרכי שילוט פנים וגם לצרכי שילוט חוץ. מוצרים אלו ניתנים להתאמה אישית בהתאם לצרכי השילוט של בית העסק, החברה […]
רוצים להגדיל את החשיפה לבית העסק? זה הזמן לדעת הכול על מוצרי שילוט ומיתוג חכמים היכולים לעשות עבורכם את ההבדל התדמיתי והמכירתי כאחד. הגברת החשיפה לבית העסק היא צורך שיווקי המיועד גם למטרות תדמיתיות וגם למטרות מכירתיות כאחד, ולכן, כל בעל/ת בית עסק כזה או אחר, צריך להכיר ולהיחשף לפתרונות השילוט השונים הקיימים. כיום, תוכלו […]
עמוד בית > המגזין של רוטשילד > שלטים מקוריים לעסקים
דילוג לתוכן