שלטי מתכת מעוצבים

בכל מקום מרכזי שאנו הולכים אנו רואים שילוט המסייע לנו בדרכנו למצוא חנויות, משרדים, מרפאות ובכלל כל מקום שאנו זקוקים לו. עולם השילוט די השתנה בשנים האחרונות ונראה כי הוא עבר מהפכה של ממש ואת השלטים הישנים והמשעממים מחליפים בגאווה שלטים דקורטיביים מרהיבים המאפשרים לנו להבחין בהם היטב וגם לאפשר לבעלי עסקים ללכוד את תשומת לבם של העוברים ושבים במקום ולאפשר להם להכיר את החנות או המשרד.

אחד השינויים הבולטים בתחום השילוט הוא – שילוט בחריטה המאפשר קבלת מגוון רב של שעיצובים המתאימים לאופי ומיתוג בית העסק.

קצת על טכנולוגיית הלייזר

טכנולוגיית הלייזר היא פורצת דרך ונחשבת יום לאחד המובילות בתחום השילוט ובתחומים נוספים אחרים. מדובר בקרן לייזר אשר יכולה לבצע שלטים בחריטה ממוחשבת מדויקים ובעלי גימורים מרשימים, ממש על המילימטר, כך שהם פתרון מצוין לשלטים שבהם יש צורך לחרוט אותיות קטנות או צורות גרפיות קטנות במיוחד.

שילוט בחריטה מבצעים על ידי פקודת מחשב, כאשר מכניסים סקיצה או כיתוב מסוים, המחשב שולח פקודה לקרן הלייזר והיא מבצעת את החיוך על מגוון רב של חומרים כמו – על פח, סוגים שונים של מתכות, פלסטיק, בדים, קנבס ובכלל מגוון רב של חומרים, חלקם מוכרים וחלקם פחות.

היתרונות בשילוט בחיתוך בלייזר הם כה רבים, הן מבחינת תוצר העבודה המתקבל והן מבחינת נוחות העבודה והגמישות שלה, ולכן לא פלא שתחום זה נעשה כל כך מבוקש במגוון תחומים בתעשייה. את החיתוך בלייזר מבצעות חברות המתמחות בשילוט וברשותן מכונות לייזר ייעודיות המאפשרות את חיתוך השלטים בצורה כל כך מדויקת על חומרים שונים.

למעבר לקטלוג שילוט בחיתוך לייזר

השימוש בשלטים בחריטה ממוחשבת

השימוש בשלטים הא נרחב, הוא יכול להיות יעיל עבור מרכזים מסחריים , קניונים, חניונים, משרדים, מרכזי קניות, חנויות פרטיות לצורך שילוט פנים וחוץ ועוד מני רבים. מטרה של השלטים לאפשר לאנשים הפוקדים את מקומת אל למצוא בקלות יתר מקומות ספציפיים, על מנת שלא ילכו לאיבוד במרחבים גדולים, וגם על מנת לאפשר לבעלי עסקים לתלות שלט המיועד לפרסום נהדר של בית העסק שלהם, הרי עוברי אורח יהיו חשופים לשלטים אלו ויזמינו אותם להיכנס לבית העסק שלהם.

למידע נוסף אודות שלטים בחריטה ממוחשבת צרו עמנו קשר באמצעות הטופס