קרולינה למקה שלט פריימלס

כל חנות, או כל בית עסק או חברה שמעוניינים להיראות מרחוק ולבלוט בשטח, חייבים להיעזר בשלטים. יש מגוון רחב של שלטים לבתי עסק או חנויות שמשפיעים ומפתים כל לקוח פוטנציאלי להתקרב ולהביט בו ובסופו של דבר להיכנס למקום שהוא מורה עליו.

שלטי פריימלס הם שלטים לעסקים, שלטים גדולים שבולטים מאוד בשטח ומצליחים ליצור את הרושם שאליו אנחנו שואפים להגיע – לחשיפה הרבה מרחוק, הבלטה של כל השירותים והמוצרים ודרך אסתטית וברורה להציג את העסק.

שלטי פריימלס – פתרונות שילוט

שלטי פריימלס הם שלטים מעוצבים שמיועדים לחנויות שמבוססות על פרופיל מעוצב שלמסגרת שלהם מחובר הדפס. ההדפס יכול להגיע על גבי חומר טקסטיל או קנבס או PVC כשהשלט מתחבר אל הפרופילים על ידי פס של סיליקון שמחובר על ההדפס.

יש אפשרות שהשלטים יהיו מוצבים בתוך חנות כדי לשמש שלטי פנים לכל מטרה ובמקביל מחוץ לחנות או בית העסק, בכדי לפרסם את שירותי המקום לכל אדם שעובר וחולף ברחוב. זה רק הבסיס של סוג שלטים אלו, אך למעשה אפשר למצוא שלטים מפריימלס בכל מיני דגמים כשחלקם מאפשרים גם תאורה ועוד אופציות חדישות ומתקדמות.

שילוט פריימלס לאולם תצוגה אוודי

למעבר לקטלוג שלטי פריימלס מבית רוטשילד שלטים

שלטים אלקטרוניים

שלטי פריימלס נחשבים גם לשלטים אלקטרוניים מצוינים לבתי עסקים ולחנויות שונות. הם מכילים מערכת דו צדדית של תצוגה עצמאית שניתן לשלב בה תאורה נוספת שיוצרת עוד נראות בכל שטח שבו מציבים את השלט. המערכות הללו מסוגלות גם להיתלות על תקרה, לעמוד בתלייה שהיא חופשית בכל מקום ולהיות גם מוצבות על גב של פרופילים בתוך בית העסק או מחוץ לו.

אין דבר מושך לעין יותר משלט שמשלב בין צבעים לגרפיקה מתקדמת, עיצוב שהוא איכותי ומושך לבין תאורה שמחברת הכל והופכת את הרעיון של השלט להרבה יותר רהוט ומדויק.

שלטי פריימלס משתלבים בכל תחום וסגנון של חנויות ויש אותם במגוון של גדלים ודגמים. מנעד היתרונות שלהם הם בדיוק מה שתי עסק היום מחפשים כשהם רוכשים שלט תצוגה – שלט שהוא בולט, בעל עיצוב מעניין ויפה ועם מגוון של אפשרויות לשינוי, כל פעם מחדש.

רוטשילד מערכות שילוט

חברת רוטשילד מערכות שילוט מתמחה בעיצוב, תכנון וייצור שלטי פריימלס באיכות הגבוהה ביותר
למידע נוסף צרו עמנו קשר באמצעות הטופס