צרו עמנו קשר

שילוט לחנויות

עיצוב שלטים לחנויות דורשים תכנון ומחשבה. לכן, חשוב לעצה שלטים לחנות באופן נכון ובהתאם למיתוג הרצוי של החנות גורם לחנות לבלוט יותר ומשנה את המראה החיצוני.

שילוט לחנויות מתאפיין בהתאם לסוג המבנה, לכל חנות יש את האופי והמסר השיווקי שלה ולכן צריך להתאים את עיצוב השלטים בהתאם לכך.

כל חנות זקוקה לשלט ייחודי בהתאם למוצרים אותה היא מוכרת, מיתוג נכון ועיצוב מוקפד של השלט לחנות יהפוך אותה למזמינה, ייחודית ומעוצבות.

עיצוב שלטים לחנויות מחומרי גלם שונים

ישנם סוגים שונים של חומרי גלם איתו ניתן לעצב שלטים לחנויות, ניתן למצוא שלטים לחנויות מפח, מפי וי סי ומחומרי גלם שונים. אחת השיטות הנפוצות ביותר עבור שילוט לחנויות היא קופסת תאורה. בתוך קופסת התאורה מורכבת תאורת לדים בפיזור אחיד וחזק, בחזיתה ניתן למצוא את הלוגו והכיתוב של העסק.

רוטשילד מערכת שילוט מתכננת, מעצבת ומייצרת מבחר רחב של שלטים לחנויות מסוגים שונים. אנו מבצעים עיצוב שלטים לחנויות, לבתי מלון ולמגזרים נוספים בישראל.

אתם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של פרויקטים אשר רוטשילד מערכות שילוט ביצעה במהלך השנים. ברשותנו ניסיון רב וידע מקצועי בפתרונות שילוט לחנויות ובתי עסק שונים ברחבי הארץ.

שלטי רוטשילד מייצרת מבחר רחב של שלטים לחנויות במבחר רחב של עיצובים, גדלים וסגנונות שונים. ניתן להזמין אצלנו שילוט פנים ושילוט חוץ לחנויות בהתאם לצורכי הלקוח.

 

רוטשילד מערכות שילוט – ביחד נתכנן ונעצב שילוט לחנויות מעוצב ומרשים
צרו איתנו קשר בטלפון 03-5596000 או באמצעות טופס צור קשר

עמוד בית > שילוט לחנויות
דילוג לתוכן