צרו עמנו קשר

שילוט אותיות בנויות לעסקים

שילוט אותיות בנויות לעסקים

השימוש בשלטים אז ומעולם היה נפוץ במגוון רב של מקומות, אולם בשנים האחרונות אנו יכולים לראות מגוון רב של טרנדים בתחום השילוט, כאשר אחד מהם הוא שילוט אותיות, כלומר אותיות בנויות על שלט והן מקנות מראה מרשים ועיצובי.

כל עסק באשר הוא רוכש שלט לטובת פרסום העסק, בין אם מדובר בחנויות הממוקמות במרכזים מסחריים, חנויות בקניונים, בחנויות ברחובות מרכזיים, משרדים אשר מציבם שלטים מחוץ למשרד, מוסדות ציבוריים או פרטיים ובכלל כל גוף או עסק זקוקים לשלט מקורי ומיוחד המזמין את עוברי האורח להיכנס למקום או אנשים שהגיעו במיוחד למקום.

מה כל כך מיוחד בשילוט אותיות?

שילוט לעסקים הוא תחום נרחב ומונה בתוכו שפע של אפשרויות, אולם לא ניתן להתעלם מעבודה כי השילוט הדקורטיבי והיפה יותר הוא שלט עם אותיות מובנות מודגשות, חלק יהיו מוארות במגוון צבעים וחלקם יהיו פשוט אותיות דקורטיבית מעצבות בקפידה עם שם של בית העסק. את האותות חותכים על ידי טכנולוגיית לייזר מתקדמת המאפשרת חיתוך מדויק של אותיות, ממש על המילימטר.

את החיתוך ניתן לבצע על ידי קרן הלייזר הידועה ביתרונותיה הרבים, פשוט מעבירים פקודה למחשב עם הגרפיקה או כיתוב הרצויים ומכונת הלייזר מבצעת את החיתוך בצורה מדויקת באמצעות קרן אינפרה אדום שיכולה לחתוך מגוון רב של חומרים בצורה מדויקת ביותר.

למעבר לקטלוג שלטי אותיות בנויות

סוגי חומרים נפוצים לשילוט אותיות

טכנולוגיית הלייזר היא כל כך מתקדמת וחזקה, מה שמאפשר חיתוך של מגוון רב של חומרים בצורה מדויקת ביותר וללא כל שאריות של חומרים בעת החיתוך.

החומרים הנפוצים לחיתוך הם: חומר פלדה, מתכת מסוגים שונים, נחושת, חומר אלומיניום, קרטון, פרספקס (פלסטיק קשיח), PVC, ברזל, פלסטיק קשיח, סוגים שונים של עץ ועוד מני חומרים רבים מהם ניתן לייצר שילוט לעסקים עם אותיות מובנות.

היתרונות של חיתוך בלייזר הם כה רבים, ובניהם ניתן למצוא את הבאים: חיתוך מהיר, דיוק מרבי של החיתוך, סביבת עבודה נקייה, אין שאריות של שבבים לאחר החיתוך, אין צורך בעיבוד נוסף לאחר החיתוך, ניתן לשלוט על הנעשה בעזרת תוכנה ממוחשבת, ניתן לחתוך חומרים קשים, מתקבל חיתוך מדויק ביותר, אין עיוותים על החומר הנחתך ועוד.

למידע נוסף אודות שלטי אותיות צרו עמנו קשר באמצעות הטופס

עוד מאמרים בנושא

בעולם הפרסום המודרני, שבו עסקים מתחרים על תשומת לב בשוק צפוף, חדשנות היא המפתח. בין שלל האפיקים הזמינים לקידום מותגים ומוצרים, צצו שלטי פרסום על מנופים כאסטרטגיה ייחודית ויעילה. מבנים נישאים אלה לא רק משרתים מטרות מעשיות בבנייה אלא גם מציעים נדל"ן מעולה להצגת פרסומות. במאמר זה אנו בוחנים את המגמה ההולכת וגוברת של שלטי […]
מחפשים אחר פתרונות שילוט מתקדמים לכל מטרה? אצלנו ב-רוטשילד מערכות שילוט, תוכלו להסתייע במגוון רחב של שירותים מקצועיים בדרך להגברת הנוכחות הפיזית שלכם. מערכות שילוט הן הגדרה כוללת למגוון רחב של מוצרי שילוט המיועדים ומותאמים גם לצרכי שילוט פנים וגם לצרכי שילוט חוץ. מוצרים אלו ניתנים להתאמה אישית בהתאם לצרכי השילוט של בית העסק, החברה […]
רוצים להגדיל את החשיפה לבית העסק? זה הזמן לדעת הכול על מוצרי שילוט ומיתוג חכמים היכולים לעשות עבורכם את ההבדל התדמיתי והמכירתי כאחד. הגברת החשיפה לבית העסק היא צורך שיווקי המיועד גם למטרות תדמיתיות וגם למטרות מכירתיות כאחד, ולכן, כל בעל/ת בית עסק כזה או אחר, צריך להכיר ולהיחשף לפתרונות השילוט השונים הקיימים. כיום, תוכלו […]
עמוד בית > המגזין של רוטשילד > שילוט אותיות בנויות לעסקים
דילוג לתוכן