שילוט מרכז הקונגרסים

השימוש בשלטים אז ומעולם היה נפוץ במגוון רב של מקומות, אולם בשנים האחרונות אנו יכולים לראות מגוון רב של טרנדים בתחום השילוט, כאשר אחד מהם הוא שילוט אותיות, כלומר אותיות בנויות על שלט והן מקנות מראה מרשים ועיצובי.

כל עסק באשר הוא רוכש שלט לטובת פרסום העסק, בין אם מדובר בחנויות הממוקמות במרכזים מסחריים, חנויות בקניונים, בחנויות ברחובות מרכזיים, משרדים אשר מציבם שלטים מחוץ למשרד, מוסדות ציבוריים או פרטיים ובכלל כל גוף או עסק זקוקים לשלט מקורי ומיוחד המזמין את עוברי האורח להיכנס למקום או אנשים שהגיעו במיוחד למקום.

מה כל כך מיוחד בשילוט אותיות?

שילוט לעסקים הוא תחום נרחב ומונה בתוכו שפע של אפשרויות, אולם לא ניתן להתעלם מעבודה כי השילוט הדקורטיבי והיפה יותר הוא שלט עם אותיות מובנות מודגשות, חלק יהיו מוארות במגוון צבעים וחלקם יהיו פשוט אותיות דקורטיבית מעצבות בקפידה עם שם של בית העסק. את האותות חותכים על ידי טכנולוגיית לייזר מתקדמת המאפשרת חיתוך מדויק של אותיות, ממש על המילימטר.

את החיתוך ניתן לבצע על ידי קרן הלייזר הידועה ביתרונותיה הרבים, פשוט מעבירים פקודה למחשב עם הגרפיקה או כיתוב הרצויים ומכונת הלייזר מבצעת את החיתוך בצורה מדויקת באמצעות קרן אינפרה אדום שיכולה לחתוך מגוון רב של חומרים בצורה מדויקת ביותר.

למעבר לקטלוג שלטי אותיות בנויות

סוגי חומרים נפוצים לשילוט אותיות

טכנולוגיית הלייזר היא כל כך מתקדמת וחזקה, מה שמאפשר חיתוך של מגוון רב של חומרים בצורה מדויקת ביותר וללא כל שאריות של חומרים בעת החיתוך.

החומרים הנפוצים לחיתוך הם: חומר פלדה, מתכת מסוגים שונים, נחושת, חומר אלומיניום, קרטון, פרספקס (פלסטיק קשיח), PVC, ברזל, פלסטיק קשיח, סוגים שונים של עץ ועוד מני חומרים רבים מהם ניתן לייצר שילוט לעסקים עם אותיות מובנות.

היתרונות של חיתוך בלייזר הם כה רבים, ובניהם ניתן למצוא את הבאים: חיתוך מהיר, דיוק מרבי של החיתוך, סביבת עבודה נקייה, אין שאריות של שבבים לאחר החיתוך, אין צורך בעיבוד נוסף לאחר החיתוך, ניתן לשלוט על הנעשה בעזרת תוכנה ממוחשבת, ניתן לחתוך חומרים קשים, מתקבל חיתוך מדויק ביותר, אין עיוותים על החומר הנחתך ועוד.

למידע נוסף אודות שלטי אותיות צרו עמנו קשר באמצעות הטופס