צרו עמנו קשר

עמודי שילוט והכוונה לחניונים

עמודי שילוט והכוונה לחניונים

כולנו מכירים את ההרגשה הנוראית כאשר אנו נכנסים לחניון של מרכז קניות, בניין משרדים או כל גוף ציבורי או פרטי ומנסים למצוא את דרך היציאה מהחניון או כל דבר אחר, עד שאנו נתקלים בשלט "יציאה" שמאיר לנו פנים ומסייע לנו לצאת בבטחה מהחניון.

חשבו לרגע אם שלטים אלו לא היו קיימים, היינו יכולים להסתובב שעות בחניון כדי למצוא את היציאה, המעליות או את מכונת התשלום ולבזבז זמן יקר וודאי לא לחזור לאותו מקום. לכן, על חברות אחזקה של חניונים אלו לדאוג לעמודי שילוט והכוונה בחניונים כדי לאפשר למבקרים הכוונה ברורה לכל מקום בחניון ולא לגרום להם לתסכול.

מגוון רב של סוגי שילוט לחניונים

כיום ניתן למצוא מגוון רב של סוגי שלטים לחניונים, החל משלטים מוארים עם תאורות לד חזקות התלויות על תקרת החניון, עמודי שילוט והכוונה בחניונים, שלטים קטנים של חיצים, תמרורי אזהרה בחניונים ועוד מיני רבים. המטרה של שלטים אלו גם לשמור על בטיחות הנוסעים בחניות ולאפשר לה לנווט בו בצורה בטוחה ומהירה ביותר.

את שילוט זה מספקות חברות המתמחות בייצור שילוט לעסקים ובין היתר גם לחניונים, אולם כאשר מדובר בשילוט לחניות הדבר שונה כיוון שיש צורך בתכנון מיטבי של השילוט על ידי בעל מקצוע המכיר היטב את התחום כדי לאפשר לאנשים נוחות רבה כאשר הם נוסעים בחניון.

בית חולים לב השרון עמוד הכוונה

מה כתוב על עמודי שילוט והכוונה בחניונים?

על עמודי שילוט והכוונה ניתן להדפיס סימנים או כיתובים שונים כמו – חיצי הכוונה ליצירה, את הקומה של החניון, חניות שמורות לאורחים או פרטיות של עובדי המקום, שלטי יציאה שונים עם שמות הרחובות, את המיקום של מתחן החנייה שניתן לשלם, שילוט המראה היכן המעליות או מדרגות החניון, שילוט האומר כי אין להחנות מול שער או במיקום מסוים, לא לצפור, אין כניסה לרכב הפועל על גז ובקיצור כל כיתוב אפשרי במטרה לספק לבאי המקום והאורחים נוחות בלתי מתפשרת.

על מנת לעמוד באתר חשוב לרכוש שלטים איכותיים, ברורים וכאלו שיאפשרו למבקרים לראות אותם היטב גם מרחוק.

עוד מאמרים בנושא

בעולם הפרסום המודרני, שבו עסקים מתחרים על תשומת לב בשוק צפוף, חדשנות היא המפתח. בין שלל האפיקים הזמינים לקידום מותגים ומוצרים, צצו שלטי פרסום על מנופים כאסטרטגיה ייחודית ויעילה. מבנים נישאים אלה לא רק משרתים מטרות מעשיות בבנייה אלא גם מציעים נדל"ן מעולה להצגת פרסומות. במאמר זה אנו בוחנים את המגמה ההולכת וגוברת של שלטי […]
מחפשים אחר פתרונות שילוט מתקדמים לכל מטרה? אצלנו ב-רוטשילד מערכות שילוט, תוכלו להסתייע במגוון רחב של שירותים מקצועיים בדרך להגברת הנוכחות הפיזית שלכם. מערכות שילוט הן הגדרה כוללת למגוון רחב של מוצרי שילוט המיועדים ומותאמים גם לצרכי שילוט פנים וגם לצרכי שילוט חוץ. מוצרים אלו ניתנים להתאמה אישית בהתאם לצרכי השילוט של בית העסק, החברה […]
רוצים להגדיל את החשיפה לבית העסק? זה הזמן לדעת הכול על מוצרי שילוט ומיתוג חכמים היכולים לעשות עבורכם את ההבדל התדמיתי והמכירתי כאחד. הגברת החשיפה לבית העסק היא צורך שיווקי המיועד גם למטרות תדמיתיות וגם למטרות מכירתיות כאחד, ולכן, כל בעל/ת בית עסק כזה או אחר, צריך להכיר ולהיחשף לפתרונות השילוט השונים הקיימים. כיום, תוכלו […]
עמוד בית > המגזין של רוטשילד > עמודי שילוט והכוונה לחניונים
דילוג לתוכן