שילוט לרולדין

שלטי חוץ לעסקים הם ללא ספק מוצר הכרחי שהרי הם משמשים שתי מטרות חשובות והן: מיתוג ופרסום החברה בצורה יעילה, והמטרה השנייה היא – לכוון לקוחות שמחפשים את המקום.

אם בעבר היו שלטים פשוטים ללא שום אלמנט עיצובי, כיום הדבר שונה לחלוטין וניתן לראות שלטי חוץ לעסקים מרשימים ביופיים ומעוצבים בקפידה על פי קו העיצוב של לוגו החברה ועל פי סוג העסק. מכיוון שלשילוט חוץ יש משמעות רבה בכל הקשור למיתוג העסק, נראה כי אנשים רבים משקיעים רבות בעיצוב השלטים – על מנת לקבל שלט מרשים וזוהר על פי הטרנדים האחרונים.

מגוון רב של אופציות

בעולם עיצוב שלטים לעסקים, יש לא מעט אפשרויות ונראה כי ככל שהתחום הולך ומתקדם – כך נוספים אליו באופן אוטומטי מגוון רב של אופציות וחומרים איתם ניתן ליצור את השלטים המעוצבים.

מבין מגוון האופציות הקיימות בשוק ניתן למצוא את הבאות:

שלטי חוץ מוארים במנורות לד

שלטים מוארים הם ללא ספק סטנדרט גבוה, שהרי ככל שהשלט מואר יותר וגדול, כך הוא בולט יותר למרחקים גדולים וניתן לראות אותו גם בנסיעה בשעות הערב מכבישים ראשיים. ישנם שלטים מוארים באור אחד עם נורות, ישנם שלטים עם תאורה מתחלפת במגוון צבעים, ישנם שלטים עם תאורה מעומעמת וחזקה לסירוגין ועוד מגוון רחב של אופציות של שלטים מוארים המיועדים לארגונים, חברות ועסקים שונים.

שלטי חוץ לעסקים בהתאמה אישית

 

שלטי חוץ מחיתוך אותיות טכנולוגית הלייזר המתקדמת, מאפשרת לנו לבצע חיתוך בלייזר מדויק של אותיות במגוון רב של חומרים, אם זה מחומרי מתכת כמו – אלומיניום ונירוסטה, מפלסטיק קשיח, מחומרי אקריל, מסוגי עצים שונים ועוד מגוון רב של חומרים. באמצעות טכנולוגיית חיתוך בלייזר ניתן להגיע לרמת חיתוך גבוהה של שלטים, כל האותיות על גבי השלטים ייצאו מדויקות ביותר גם אם מדובר בשלטים קטנים או גדולים.

שלטי חוץ כמדבקות

ישנם שלטים החתוכים כמדבקות מאותיות והם מתאימים לשילוט חוץ, שלטי הכוונה, שלטי זהירות, שלטים לנוחיות ועוד. היתרון בשלטים אלו שניתן ליצור מדבקות במגוון רב של צבעים ואפילו להאיר את השלט על ידי תאורה ממוקדת על מנת שיכולו לראות את השלט למרחק סביר.

למידע נוסף אודות שילוט התקשרו לטלפון 03-5596000 או באמצעות טופס צור קשר