צרו עמנו קשר

עיצוב שלטי חוץ לעסקים בהתאמה אישית

עיצוב שלטי חוץ לעסקים בהתאמה אישית

שלטי חוץ לעסקים הם ללא ספק מוצר הכרחי שהרי הם משמשים שתי מטרות חשובות והן: מיתוג ופרסום החברה בצורה יעילה, והמטרה השנייה היא – לכוון לקוחות שמחפשים את המקום.

אם בעבר היו שלטים פשוטים ללא שום אלמנט עיצובי, כיום הדבר שונה לחלוטין וניתן לראות שלטי חוץ לעסקים מרשימים ביופיים ומעוצבים בקפידה על פי קו העיצוב של לוגו החברה ועל פי סוג העסק. מכיוון שלשילוט חוץ יש משמעות רבה בכל הקשור למיתוג העסק, נראה כי אנשים רבים משקיעים רבות בעיצוב השלטים – על מנת לקבל שלט מרשים וזוהר על פי הטרנדים האחרונים.

מגוון רב של אופציות

בעולם עיצוב שלטים לעסקים, יש לא מעט אפשרויות ונראה כי ככל שהתחום הולך ומתקדם – כך נוספים אליו באופן אוטומטי מגוון רב של אופציות וחומרים איתם ניתן ליצור את השלטים המעוצבים.

מבין מגוון האופציות הקיימות בשוק ניתן למצוא את הבאות:

שלטי חוץ מוארים במנורות לד

שלטים מוארים הם ללא ספק סטנדרט גבוה, שהרי ככל שהשלט מואר יותר וגדול, כך הוא בולט יותר למרחקים גדולים וניתן לראות אותו גם בנסיעה בשעות הערב מכבישים ראשיים. ישנם שלטים מוארים באור אחד עם נורות, ישנם שלטים עם תאורה מתחלפת במגוון צבעים, ישנם שלטים עם תאורה מעומעמת וחזקה לסירוגין ועוד מגוון רחב של אופציות של שלטים מוארים המיועדים לארגונים, חברות ועסקים שונים.

שלטי חוץ מחיתוך אותיות טכנולוגית הלייזר המתקדמת, מאפשרת לנו לבצע חיתוך בלייזר מדויק של אותיות במגוון רב של חומרים, אם זה מחומרי מתכת כמו – אלומיניום ונירוסטה, מפלסטיק קשיח, מחומרי אקריל, מסוגי עצים שונים ועוד מגוון רב של חומרים. באמצעות טכנולוגיית חיתוך בלייזר ניתן להגיע לרמת חיתוך גבוהה של שלטים, כל האותיות על גבי השלטים ייצאו מדויקות ביותר גם אם מדובר בשלטים קטנים או גדולים.

הדפסה דיגיטלית

שלטי חוץ כמדבקות

ישנם שלטים החתוכים כמדבקות מאותיות והם מתאימים לשילוט חוץ, שלטי הכוונה, שלטי זהירות, שלטים לנוחיות ועוד. היתרון בשלטים אלו שניתן ליצור מדבקות במגוון רב של צבעים ואפילו להאיר את השלט על ידי תאורה ממוקדת על מנת שיכולו לראות את השלט למרחק סביר.

למידע נוסף אודות שילוט התקשרו לטלפון 03-5596000 או באמצעות טופס צור קשר

עוד מאמרים בנושא

בעולם הפרסום המודרני, שבו עסקים מתחרים על תשומת לב בשוק צפוף, חדשנות היא המפתח. בין שלל האפיקים הזמינים לקידום מותגים ומוצרים, צצו שלטי פרסום על מנופים כאסטרטגיה ייחודית ויעילה. מבנים נישאים אלה לא רק משרתים מטרות מעשיות בבנייה אלא גם מציעים נדל"ן מעולה להצגת פרסומות. במאמר זה אנו בוחנים את המגמה ההולכת וגוברת של שלטי […]
מחפשים אחר פתרונות שילוט מתקדמים לכל מטרה? אצלנו ב-רוטשילד מערכות שילוט, תוכלו להסתייע במגוון רחב של שירותים מקצועיים בדרך להגברת הנוכחות הפיזית שלכם. מערכות שילוט הן הגדרה כוללת למגוון רחב של מוצרי שילוט המיועדים ומותאמים גם לצרכי שילוט פנים וגם לצרכי שילוט חוץ. מוצרים אלו ניתנים להתאמה אישית בהתאם לצרכי השילוט של בית העסק, החברה […]
רוצים להגדיל את החשיפה לבית העסק? זה הזמן לדעת הכול על מוצרי שילוט ומיתוג חכמים היכולים לעשות עבורכם את ההבדל התדמיתי והמכירתי כאחד. הגברת החשיפה לבית העסק היא צורך שיווקי המיועד גם למטרות תדמיתיות וגם למטרות מכירתיות כאחד, ולכן, כל בעל/ת בית עסק כזה או אחר, צריך להכיר ולהיחשף לפתרונות השילוט השונים הקיימים. כיום, תוכלו […]
עמוד בית > המגזין של רוטשילד > עיצוב שלטי חוץ לעסקים בהתאמה אישית
דילוג לתוכן