שלטי אותיות כללית

לכל עסק נחוץ שילוט שהוא מתקדם, חדשני ומקורי כדי לבלוט בשטח, לחזק את המותג שלו ולעזור לכל לקוח להגיע לבית העסק בקלות. יש היום בשוק מגוון שלם של שלטים לעסקים ופתרונות שילוט מקוריים לכל צורך ומטרה. מומלץ יהיה לפנות רק לחברה מקצועית ואיכותית שגם מעניקה את הייעוץ הנכון וההולם עבור כול מטרה והתאמה של שלטים ולכל אפיון של מותג.

בין כל שלל הפתרונות שיש היום עבור שילוט לעסק, אפשר גם למצוא ביניהם את השלטים שעשויים מאלומיניום ומפרופילים של אלומיניום, שילוט זה נחשב לפתרון מאוד מועדף, חומר גלם זה נחשב לעמיד וגם חזק ויש לו תכונות עיצוביות רבות.

פתרונות בהתאמה לצרכי העסק

אלומיניום, ששמה העברי הוא "חמרן" היא למעשה סוג של מתכת שיש לה גוון כסוף והיא נחשבת למתכת מאוד חזקה. יש לה חסינות רבה מפני חמצון וקורוזיה והיא עמידה מפני כול טמפרטורה של מזג אוויר וגם מפני לחות ומים.

תכונותיה הגמישות מאפשרות סגנונות עיצוב רבים של מוצרים ושלטים בפרט. ניתן לייצר ממנה מגוון של פתרונות שילוט, כמו כן, חברת שלטים תוכל גם ליצור שלטים מפח שעליהם ניתן גם להדביק מדבקות. שלטי פח שמיוצרים מאלומיניום נמצאים בעיקר במקומות של אתרי בנייה ובעסקים רבים אחרים, גם כשלטי חוצות שפרוסים ברחובות ולצד אוטוסטרדות, השלטים הללו מיועדים גם להכוונה במגוון של בניינים ומשרדים גדולים, באולמות של אירועים או במגרש של מוסך רכבים ועוד.

עוד אפשר יהיה לייצר עם חומר האלומיניום, זה שלטים ריצפתים שמותקנים על גב של פרופילי אלומיניום חזק שמחובר לקרקע, שלטים בחיתוך ושלטים במגוון של גדלים ועיצובים עם מדבקות או אותיות עם חתוכות ועוד.

אורבניקה שלט פריימלס

שלטי אותיות בתלת ממד

בעיצוב שלטים ניתן למצוא גם שלטי אותיות בדידות או שלטים עם אותיות מחוברות בתלת ממד שנחשבים לפתרון שילוט מאוד יפה ואיכותי לכל סגנון ובית עסק. את שלטי אותיות בתלת ממד אפשר ליצור ממגוון של חומרי גלם כגון: פרספקס, פי.וי.סי, נירוסטה, פליז ופורפילי אלומיניום.

אך מחיר האלומיניום נחשב לעומת כל השאר למחיר יחסית זול, וכך למעשה גם ניתן להוזיל את כול עלויות הייצור ויחד עם זאת ליהנות משלט עיצובי ועמיד שנראה מרשים ויוקרתי. את השלט עצמו יהיה אפשר להאיר בתאורה חסכונית שהיא תאורת לד.

שילוט netvision

לצפייה בדוגמאות נוספות של שלטי אותיות

קופסאות מוארות מפרופילי אלומיניום

בהרבה עסקים בוחרים להתקין שלטים מוארים, יש מגוון של פתרונות שילוט, ביניהם גם קופסאות של תאורה מסוג אלומיניום. בבית המלאכה ניתן לתכנן את השלט לפי כל הדרישות של הלקוח ועל פי תקנות הרישוי והשילוט. את הקופסה של התאורה ניתן להכין מפרופילי אלומיניום שהם בעלי יתרונות רבים בגלל העלות שלהם הנוחות, והעמידות הגבוהה וכן המראה המיוחד.

דוגמאות נוספות של קופסאות תאורה