צרו עמנו קשר

עיצוב ותכנון שלטים לעסקים ואירועים

עיצוב ותכנון שלטים לעסקים ואירועים

עיצוב ותכנון איכותי של שלטים לעסקים ולאירועים מאפשר לקהל הלקוחות שלכם להתמצא בקלות במרחב וליהנות מחוויית רכישה ייחודית בכל בית עסק. זוהי גם הזדמנות נהדרת לשפר את תפיסת המותג בקרב הלקוחות שלכם וליהנות מעיצוב שמתכתב עם הערכים של החברה שלכם. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מזמינים שלט חדש.

שילוט בכנסים עסקיים

על ידי שילוט איכותי והקפדה על הניואנסים הדקים ביותר, ניתן להפוך כל אולם כנסים רחב מימדים לבית אינטימי וזמני של העסק שלכם. חשוב לתכנן את שלטי ההכוונה באופן אשר יאפשר לכל המוזמנים לנווט בקלות בכל חלל ולהשתמש בשלטי הפריימלס באופן חכם. שלטי הפריימלס מאפשרים לכם להקיף כל אולם כנסים בלוגו שלכם, ובתמונות של שגרירי המותג המובילים באופן מרשים.

שילוט לעסקים קטנים

מקובל לחשוב שבעסקים קטנים אין צורך בשילוט פנימי, אך זוהי טעות בסיסית. נכון שהשילוט החיצוני הוא חשוב יותר בעסקים בסדר גודל קטן עד בינוני, אך אין לזלזל בחשיבות של שלטי הניאון הפנימיים ופתרונות הדפוס הדיגיטלי המתקדמים. על ידי תכנון מקיף של השילוט הפנימי, ניתן ליצור תחושה של חלל גדול יותר ולשדרג את הקונספט העיצובי של כל עסק – בלי לשבור את מסגרת התקציב.

שילוט לחללי עבודה משותפים

בשנים אחרונות אנו עדים לפריחתם של מגוון חללי עבודה אורבניים ולצורך הברור שלהם בשילוט איכותי אשר ישתלב עם הערכים שאותם הם מייצגים. חדשנות, יצירתיות וקהילתיות, הם חלק קטן מהערכים שאותם הם שואפים לייצג ואשר צריכים לקבל מענה. למרות שכל חלל שכזה מצריך התייחסות ספציפית, ניתן לומר ששלטי האותיות וחיתוכי הלייזר מספקים מענה איכותי למרבית חללי העבודה המשותפים.

שילוט לבתי מלון

בדומה לשילוט אשר מאפיין את אולמות הכנסים, גם כאן אנו ניאלץ לתכנן שילוט אינפורמטיבי אך שיווקי. חשוב לתחום את הסביבה הפנימית בשלטים אשר יאפשרו לבאי המלון ליהנות מתחושה מזמינה ואפיל יוקרתי, בלי לוותר על הכוונה ברורה. בבתי מלון אנו נשתמש בשלטים אשר מבוססים על תאורת הלד היוקרתית, שמשלבת בין אספקט אקולוגי לצריכת חשמל נמוכה.

שילוט למסעדות

כדאי להפריד בין מסעדות בוטיק לבין מסעדות מזון מהיר ולהתייחס לכך בזמן התכנון של השלטים. במסעדות בוטיק חשוב לייחד את המסעדה וליצור לה שפה וויזואלית משלה. כזו אשר תתכתב עם החזון האדריכלי של הבעלים או השף ותשקף את הנרטיב הייחודי של המקום. ברשתות המזון המהיר, אנו ננסה לשמור על אחידות עיצובית ברמת הרשת ונשאף לייצר שלטים שיווקיים אשר בולטים למרחקים.

שילוט לאירועי חברה וימי גיבוש

מרבית ימי הגיבוש ואירועי החברה מתקיימים תחת כיפת השמיים ולכן חשוב לבחור בשילוט אשר יתאים לכל מזג אוויר. בחירה בשילוט חוץ אשר מתאים לאקלים המקומי, תאפשר לצוות העובדים שלכם ליהנות מהכוונה מלאה לכל מתחם ומבילוי מושלם בכל אירוע.

עוד מאמרים בנושא

בעולם הפרסום המודרני, שבו עסקים מתחרים על תשומת לב בשוק צפוף, חדשנות היא המפתח. בין שלל האפיקים הזמינים לקידום מותגים ומוצרים, צצו שלטי פרסום על מנופים כאסטרטגיה ייחודית ויעילה. מבנים נישאים אלה לא רק משרתים מטרות מעשיות בבנייה אלא גם מציעים נדל"ן מעולה להצגת פרסומות. במאמר זה אנו בוחנים את המגמה ההולכת וגוברת של שלטי […]
מחפשים אחר פתרונות שילוט מתקדמים לכל מטרה? אצלנו ב-רוטשילד מערכות שילוט, תוכלו להסתייע במגוון רחב של שירותים מקצועיים בדרך להגברת הנוכחות הפיזית שלכם. מערכות שילוט הן הגדרה כוללת למגוון רחב של מוצרי שילוט המיועדים ומותאמים גם לצרכי שילוט פנים וגם לצרכי שילוט חוץ. מוצרים אלו ניתנים להתאמה אישית בהתאם לצרכי השילוט של בית העסק, החברה […]
רוצים להגדיל את החשיפה לבית העסק? זה הזמן לדעת הכול על מוצרי שילוט ומיתוג חכמים היכולים לעשות עבורכם את ההבדל התדמיתי והמכירתי כאחד. הגברת החשיפה לבית העסק היא צורך שיווקי המיועד גם למטרות תדמיתיות וגם למטרות מכירתיות כאחד, ולכן, כל בעל/ת בית עסק כזה או אחר, צריך להכיר ולהיחשף לפתרונות השילוט השונים הקיימים. כיום, תוכלו […]
עמוד בית > המגזין של רוטשילד > עיצוב ותכנון שלטים לעסקים ואירועים
דילוג לתוכן