אחת הדרכים של עסקים וחברות רבים, זה לפרסם את עצמם ולהודיע על קיומם באמצעות שלטים. חברה לייצור שלטים יכולה להעניק מגוון רחב ובמקביל גם לייעץ לבעל העסק איזה סוג של שלט יתאים לעסק שלו.

לכל שלט יש את החומר ממנו הוא עשוי, כאשר סוגי השלטים השונים מתאימים ליעוד שלהם. כל אחד לייעוד אחר. יש שלטים שרוצים לתלות אותם בחזית של בית עסק או חנות, יש שלטים בתוך אולמות וחנויות שיש להם תפקיד אחר לגמרי.

יש שלטים קטנים וגדולים, עולם השלטים היום מתפתח מאוד. יש לציין כי הרבה פעמים נושאים השלטים גם לוגו, זהו בעצם סמליל החברה או העסק והיום בעידן הזה כאשר יש המון חברות על כל נישה, יצירת לוגו יוצרת בידול בין עסקים וגורמת להם לבלוט.

שלטים ממגוון חומרי גלם

יש מגוון עצום של חומרי גלם מהם מייצרים שלטים. ההדפסה הדיגיטלית החכמה, מאפשרת בעצם להדפיס כמעט על כל חומר וזה תמיד יוצא מדויק ויפה לעין. שלטים מעוצבים הם חלק מהקידום שכל בית עסק עושה לעצמו ויש שנעזרים במעצבים בתוך בתי דפוס לעיצוב שלט מיוחד.

בשנים האחרונות יש מגמה של הדפסת שלטים גם לשימוש פנימי בחנות, אולם וכד'. יש שלטים לחדרים, שלטים מכוונים לכתובות בתוך בניין, זה מקובל במגדל משרדים וכו'. השלטים הללו יכולים להיות מיוצרים ע"ג אלומיניום, פרספקס, זכוכית ועוד. יש גם שילוט על דלתות, למשרדים, שילוט מתחלף, שלט כניסה, שילוט לחדרי ישיבות ועוד. צרכני השלטים הללו הם מוסדות ציבור, קניונים, בתי מלון, עיריות ועוד.

איך למצוא חברה מקצועית להדפסת שלטים?

הדפסת שלטים נעשית היום באמצעות מכונות דפוס דיגיטליות משוכללות, המסוגלות לבצע כמעט על עיצוב של שלט, בכל גופן וגם את השלטים המסובכים ביותר. זהו עידן הטכנולוגיה וזה ניכר על מגוון השלטים שאנו רואים ברחוב ובכל מקום. שלטים בכל מיני צבעים, מכל מיני סוגים, אין ספק שיש מהפכה מתקדמת וגדולה בתחום של הדפסת שלטים וכדי לבחור בתי דפוס מומלצים בדקו חוות דעת והמלצות והזמינו את השלט האולטימטיבי שלכם.

urogen דפוס דיגיטלי

סוגי שלטים

ההדפסה הדיגיטלית כאמור, מאפשרת הדפסה על כל מיני סוגים של משטחים וחומרי גלם ולכן תמצאו היום שלטים שעשויים מבד, פי.וי.סי, אלומיניום, פרספקס, שלט דיגיטלי, פח, שלטי מדבקות, פלסטיק, זכוכית, שלטים שולחנים, נגללים, קנבאס, קאפות, שמשוניות, רול אפ, ברזנט, דגלים, קנבס ועוד. את השלטים הללו מזמינים מחומר מסוים בגלל השימוש שלהם.

רול אפ למשל מזמינות מסעדות כדי להכריז על מבצע כלשהו, זהו גם שלט שימושי לתערוכות, כנסים. הוא יכול להיות מוצב במוזיאונים, בתי מלון, אולמות ועוד. המטרה המרכזית של כל השלטים היא להפיץ בשורה, להעביר מסר, לדווח על קיומו של העסק וכאשר מדובר בשלטי פנים, המטרה שלהם היא לסייע למי שנמצא במקום מסוים להתמצא בו.