צרו עמנו קשר

עיצוב והדפסת שלטים בבית דפוס דיגיטלי

עיצוב והדפסת שלטים בבית דפוס דיגיטלי

אחת הדרכים של עסקים וחברות רבים, זה לפרסם את עצמם ולהודיע על קיומם באמצעות שלטים. חברה לייצור שלטים יכולה להעניק מגוון רחב ובמקביל גם לייעץ לבעל העסק איזה סוג של שלט יתאים לעסק שלו.

לכל שלט יש את החומר ממנו הוא עשוי, כאשר סוגי השלטים השונים מתאימים ליעוד שלהם. כל אחד לייעוד אחר. יש שלטים שרוצים לתלות אותם בחזית של בית עסק או חנות, יש שלטים בתוך אולמות וחנויות שיש להם תפקיד אחר לגמרי. יש שלטים קטנים וגדולים, עולם השלטים היום מתפתח מאוד. יש לציין כי הרבה פעמים נושאים השלטים גם לוגו, זהו בעצם סמליל החברה או העסק והיום בעידן הזה כאשר יש המון חברות על כל נישה, יצירת לוגו יוצרת בידול בין עסקים וגורמת להם לבלוט.

שלטים ממגוון חומרי גלם

יש מגוון עצום של חומרי גלם מהם מייצרים שלטים. ההדפסה הדיגיטלית החכמה, מאפשרת בעצם להדפיס כמעט על כל חומר וזה תמיד יוצא מדויק ויפה לעין. שלטים מעוצבים הם חלק מהקידום שכל בית עסק עושה לעצמו ויש שנעזרים במעצבים בתוך בתי דפוס לעיצוב שלט מיוחד.

בשנים האחרונות יש מגמה של הדפסת שלטים גם לשימוש פנימי בחנות, אולם וכד'. יש שלטים לחדרים, שלטים מכוונים לכתובות בתוך בניין, זה מקובל במגדל משרדים וכו'. השלטים הללו יכולים להיות מיוצרים ע"ג אלומיניום, פרספקס, זכוכית ועוד. יש גם שילוט על דלתות, למשרדים, שילוט מתחלף, שלט כניסה, שילוט לחדרי ישיבות ועוד. צרכני השלטים הללו הם מוסדות ציבור, קניונים, בתי מלון, עיריות ועוד.

איך למצוא חברה מקצועית להדפסת שלטים?

הדפסת שלטים נעשית היום באמצעות מכונות דפוס דיגיטליות משוכללות, המסוגלות לבצע כמעט על עיצוב של שלט, בכל גופן וגם את השלטים המסובכים ביותר. זהו עידן הטכנולוגיה וזה ניכר על מגוון השלטים שאנו רואים ברחוב ובכל מקום. שלטים בכל מיני צבעים, מכל מיני סוגים, אין ספק שיש מהפכה מתקדמת וגדולה בתחום של הדפסת שלטים וכדי לבחור בתי דפוס מומלצים בדקו חוות דעת והמלצות והזמינו את השלט האולטימטיבי שלכם.

סוגי שלטים

ההדפסה הדיגיטלית כאמור, מאפשרת הדפסה על כל מיני סוגים של משטחים וחומרי גלם ולכן תמצאו היום שלטים שעשויים מבד, פי.וי.סי, אלומיניום, פרספקס, שלט דיגיטלי, פח, שלטי מדבקות, פלסטיק, זכוכית, שלטים שולחנים, נגללים, קנבאס, קאפות, שמשוניות, רול אפ, ברזנט, דגלים, קנבס ועוד. את השלטים הללו מזמינים מחומר מסוים בגלל השימוש שלהם.

רול אפ למשל מזמינות מסעדות כדי להכריז על מבצע כלשהו, זהו גם שלט שימושי לתערוכות, כנסים. הוא יכול להיות מוצב במוזיאונים, בתי מלון, אולמות ועוד. המטרה המרכזית של כל השלטים היא להפיץ בשורה, להעביר מסר, לדווח על קיומו של העסק וכאשר מדובר בשלטי פנים, המטרה שלהם היא לסייע למי שנמצא במקום מסוים להתמצא בו.

עוד מאמרים בנושא

בעולם הפרסום המודרני, שבו עסקים מתחרים על תשומת לב בשוק צפוף, חדשנות היא המפתח. בין שלל האפיקים הזמינים לקידום מותגים ומוצרים, צצו שלטי פרסום על מנופים כאסטרטגיה ייחודית ויעילה. מבנים נישאים אלה לא רק משרתים מטרות מעשיות בבנייה אלא גם מציעים נדל"ן מעולה להצגת פרסומות. במאמר זה אנו בוחנים את המגמה ההולכת וגוברת של שלטי […]
מחפשים אחר פתרונות שילוט מתקדמים לכל מטרה? אצלנו ב-רוטשילד מערכות שילוט, תוכלו להסתייע במגוון רחב של שירותים מקצועיים בדרך להגברת הנוכחות הפיזית שלכם. מערכות שילוט הן הגדרה כוללת למגוון רחב של מוצרי שילוט המיועדים ומותאמים גם לצרכי שילוט פנים וגם לצרכי שילוט חוץ. מוצרים אלו ניתנים להתאמה אישית בהתאם לצרכי השילוט של בית העסק, החברה […]
רוצים להגדיל את החשיפה לבית העסק? זה הזמן לדעת הכול על מוצרי שילוט ומיתוג חכמים היכולים לעשות עבורכם את ההבדל התדמיתי והמכירתי כאחד. הגברת החשיפה לבית העסק היא צורך שיווקי המיועד גם למטרות תדמיתיות וגם למטרות מכירתיות כאחד, ולכן, כל בעל/ת בית עסק כזה או אחר, צריך להכיר ולהיחשף לפתרונות השילוט השונים הקיימים. כיום, תוכלו […]
עמוד בית > המגזין של רוטשילד > עיצוב והדפסת שלטים בבית דפוס דיגיטלי
דילוג לתוכן