פרוייקט שילוט בית מלון רוטשילד 22

שילוט הוא אחד האתגרים הגדולים לבעל עסק, הרי מצד אחד הוא צריך להיות בולט ומרשים כדי שיעשה את העבודה ויאפשר לעוברים ושבים לראות אותו בצורה ברורה, ומצד שני עליו היות מעוצב בטוב טעם על פי אופי ורוח המותג.

התאמה והתקנה של שלטים על בניין מספקות חברות המתמחות בייצור שלטים ועיצובם ברמת דיזיין גבוהה על ידי טכנולוגיות חיתוך שונות המתאמות לעידן המודרני וכמובן בדש על שימוש בחומרים איכותיים ועמידים מפני מזג האוויר כמו רוחות וגשמים, ועמידה בתקני הבטיחות המחמירים ביותר. ולכן, בעת רכישת שלטים חשוב לפנות לחברה מקצועית אשר עונה על קריטריונים אלו.

על מה חשוב לשים דגש כאשר בוחרים חברה להתאמה והתקנת שלטים?

ניסיון החברה

רק חברה בעלת ניסיון רב ב התאמה והתקנה של שלטים על בניין תוכל לספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים מבחינת נראות השלט, ולכן חשו לבחור בחברה בעלת ניסיון רב בתחום. כמו כן, חשוב לבחון את עבודותיה הקודמים של החברה ולהתרשם מאיכות ההתקנה של השלטים ועיצובם.

שימוש בטכנולוגיות מתקדמת

יש לא מעט טכנולוגיות חדשניות לעיצוב וייצור שלטים ובניהם שימוש בטכנולוגיית לייזר מתקדמת לצורך חיתוך השלטים והאותיות ברמה מדויקת על המילימטר, ולכן חשוב לשים לב ולבחון באילו טכנולוגיות משתמשת החברה בעת ייצור השלטים.

שלט אותיות עזריאלי הרצליהחומרי גלם איכותיים

יש לא מעט חומרי גלם איתם משתמשים לצורך הכנת בשלטים כמו – פי וי סי, אלומיניום, פרספרקט, עץ, לבידי עץ, זכוכית דקורטיבית, פלסטיק מיוחד ועוד מיני חומרים שונים. חשוב לבחון אם החברה מספקת את החומרים הטובין
ביותר, כאלו שיאפשרו לכם ליהנות מהשלטים לאורך שנים רבות ללא תקלות.

אחריות ובטיחות

חשוב לבדוק אם החברה מספקת אחריות מלאה על השלטים ולכמה זמן, כך שאם תהיה תקלה יהיה לכם תמיד למי לפנות. כמו כן, יש לבדוק אם החברה עובדת בצורה בטיחותית ועומדת בתקנים המחמירים מבחינת בטיחות השלטים.

מחיר אטרקטיבי

כדי לקבל מחיר אטרקטיבי מומלץ לבצע סקר שוק כדי לאמוד את המחירים של השלטים, אך מבלי להתפשר על האיכות שלהם.

לסיכום

שילוט על בניין דורש התערבות של חברה מקצועית המספקת לא רק עיצוב וייצור השלט אלא גם התקנה על מבנים מסוגים שונים.

חברת רוטשילד מערכות שילוט הינה החברה הגדולה בישראל המתמחה בכל סוגי שילוט חוץ ופנים ומחזיקה במחלקת התקנות עם טכנאים מוסמכים להתקנת שילוט על בניינים.

לפרטים נוספים והצעות מחיר צרו קשר באמצעות הטופס