צרו עמנו קשר

ייצור, תכנון והתאמת שילוט על בניין

ייצור, תכנון והתאמת שילוט על בניין

אם בעבר שלטים לעסקים היו שלטים פשוטים ולא מושקעים, כיום הדבר שונה לחלוטין וחברות רבות מבינות את היתרונות של שלטים לצורך מיתוג ופרסום החברה והן משקיעות רבות בעיצוב שילוט על בניין אותו מציבים על בניינים לצורך מיתוג החברה בצורה נכונה.

שילוט על בניין יכול להוות גם כמוצר הכוונה ללקוחות, כלומר שהם יראו את השלט ויבינו כי העסק או החנות נמצא באותו מקום, או לצורך מיתוג ופרסום החברה על שלטי חוצות במקומות מרכזיים.

שלטים אלו הם ללא ספק יעילים לצורך חשיפת החברה, שהרי כל אדם העובר במקום אם זה עם הרכב או רגלי יוכל להיחשף לשלט.

תכנון ועיצוב שילוט על בניין

ייצור ותכנון שילוט על בניין, הם לא עניין של מה בכך. הדבר דורש לצורך המשימה מגוון אנשי מקצוע כמו – חבורת יח"צ שימקמו את השלט במקום אפקטיבי ובולט, מעצבים גרפים שיעצבו שלט מרשים שימשוך את העין, חברות שמייצרות את השלטים במפעלים, חיתוך השלט בטכנולוגיית חיתוך לייזר בצורה מדויקת על ידי מכונות מתקדמות ולאחר מכן אנשים תפקידם להדביק או לבנות את השלטים בצורה בטיחותית ומקצועית.

אם כך, נראה כי מדובר באתגר לא פשוט, לכן תמיד כדאי להיעזר בחברות מובילות המיומנות בייצור ותכנון שלטים גדולים, על מנת שיבצעו זאת בצורה מקצועית לאורך כל הדרך ובהתאם לדרישות הלקוח.

תכנון שילוט על בניין בהתאמה אישית לכל לקוח

כיום ישנן חברות המעניקות את כל השירות תחת קורת גג אחת, החל מייצור השלט, עיצוב ועד להצבתו במקום שנקבע מראש. לכן, טרם בחירת החברה יש לוודא כי היא מעניקה את מכלול השלבים ועד לגימור מושלם של העבודה בצורה מקצועית על ידי מיטב אנשי המקצוע אשר זקוקים לאורך כל התהליך.

כיצד מתקינים שילוט על בניין?

התקנת שלטים אלו, היא מורכבת ודורשת עבודה בגובה. ברוב המקרים, חברות נעזרות בפתרונות הרמה שונים כמו – במות הרמה, מנופי סל, עבודה עם חבלי סנפלינג, פיגומים ועוד.

מכיוון שעבודה זאת היא די מסוכנת, חשוב שעובדים אלו יהיו מוכשרים לעבודה בגובה, אך גם שיתמקצעו בכל הקשור לבנייה או להתקנת שילוט על בניין בצורה בטיחותית ומקצועית.

רוטשילד מערכות שילוט הינה החברה המובילה בישראל לתכנון, עיצוב וייצור שילוט על בניין עבור חברות, עסקים וארגונים.

למידע נוסף התקשרו לטלפון 03-5596000 או פנו באמצעות טופס צור קשר

עוד מאמרים בנושא

בעולם הפרסום המודרני, שבו עסקים מתחרים על תשומת לב בשוק צפוף, חדשנות היא המפתח. בין שלל האפיקים הזמינים לקידום מותגים ומוצרים, צצו שלטי פרסום על מנופים כאסטרטגיה ייחודית ויעילה. מבנים נישאים אלה לא רק משרתים מטרות מעשיות בבנייה אלא גם מציעים נדל"ן מעולה להצגת פרסומות. במאמר זה אנו בוחנים את המגמה ההולכת וגוברת של שלטי […]
מחפשים אחר פתרונות שילוט מתקדמים לכל מטרה? אצלנו ב-רוטשילד מערכות שילוט, תוכלו להסתייע במגוון רחב של שירותים מקצועיים בדרך להגברת הנוכחות הפיזית שלכם. מערכות שילוט הן הגדרה כוללת למגוון רחב של מוצרי שילוט המיועדים ומותאמים גם לצרכי שילוט פנים וגם לצרכי שילוט חוץ. מוצרים אלו ניתנים להתאמה אישית בהתאם לצרכי השילוט של בית העסק, החברה […]
רוצים להגדיל את החשיפה לבית העסק? זה הזמן לדעת הכול על מוצרי שילוט ומיתוג חכמים היכולים לעשות עבורכם את ההבדל התדמיתי והמכירתי כאחד. הגברת החשיפה לבית העסק היא צורך שיווקי המיועד גם למטרות תדמיתיות וגם למטרות מכירתיות כאחד, ולכן, כל בעל/ת בית עסק כזה או אחר, צריך להכיר ולהיחשף לפתרונות השילוט השונים הקיימים. כיום, תוכלו […]
עמוד בית > המגזין של רוטשילד > ייצור, תכנון והתאמת שילוט על בניין
דילוג לתוכן