צרו עמנו קשר

הסיפור שלנו

OUR STORY
הסיפור מאחורי רוטשילד
רוטשילד מערכות שילוט הינו בית תעשייה ועיצוב מזה למעלה מ-15 שנה, חברת שילוט המעניקה פתרונות מיוחדים בשילוט לפי התאמה אישית.

חברתנו מתמחה בעיצוב, תכנון, ייצור והדפסת שלטים תוך כדי התאמה אישית לצורכי המבנה ואופיו. אנו מבצעים הדפסות והתקנות שילוט לעסקים, מוסדות וארגונים מובילים בישראל. שלטי רוטשילד עובדת בשני ערוצים המשלימים זה את זה: מחלקת תכנון ועיצוב מחלקת תכנון ועיצוב שלטים של שלטי רוטשילד אחראית על תכנון השילוט בכל פרויקט. היא בוחנת את התאמתו למבנה, פרופורציות, ממליצה על חומר הגלם בהתאם למיקומו ושימושו, ובעיקר עד כמה השלט בעל נוכחות מרשימה ועוצמתית. מחלקת ייצור והדפסה מחלקת ייצור והדפסת שלטים של שלטי רוטשילד אחראית על כלל תהליך היישום של השלט בשטח. החל ממדידות ובחינת המבנה, ועד להתקנתו המושלמת בסוף התהליך. שלטי רוטשילד מצוידת במיכון מתקדם ומשוכלל המאפשר לה לייצר שלטים מכל הסוגים ממגוון חומרי גלם איכותיים.

מבחר פתרונות שילוט

שלטי רוטשילד מצוידת במיכון מתקדם ומשוכלל המאפשר לה לייצר שלטים מכל הסוגים ממגוון חומרי גלם איכותיים. ניתן למצוא מבחר פתרונות שילוט וביניהם: שילוט פנים, שלטי אותיות בנויות בתלת מימד, תאורת ניאון, תאורת לדים, שלטים בחיתוך לייזר, שלטי פנפלקס, שלטי פריימלס, הפקות דפוס דיגיטליות, שלטי פח או אלומיניום, ארגזי תאורה, שלטי הכוונה ושילוט מודולרי. שלטי רוטשילד מאמינים ביסודיות, איכות חומרים, טיב ודיוק ביצוע. ערכים אלו הקנו לחברתנו שם ומהימנות בקרב אדריכלים, מעצבים משרדי פרסום ולקוחות רבים. נשמח לעמוד לצידך מתחילת הפרויקט ועד סופו, נתחשב באילוצים היומיומיים ונדקדק בהקפדה על לוחות הזמנים. אנו מבינים ש”שלט” הוא הרבה יותר מהפנים של העסק שלך.

עמוד בית > הסיפור שלנו
דילוג לתוכן