תאורה נכונה מהווה את אחד מהאמצעים לקידום המכירות בתוך בית העסק. בשורות הבאות יצאנו לבדוק מהם החידושים האחרונים בכל הנוגע לשימוש בגופי תאורה מעוצבים בתוך בית העסק (ומחוצה לו) וכיצד הם יוכלו לסייע לכם לקידום המכירות.

גופי תאורה מעוצבים מהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב חללים מסחריים הכוללים בין היתר: מסעדות ובתי קפה, סניפי ענק של רשתות לצד חנויות קטנות וכדומה, כאשר שימוש מושכל ונכון בכל אותם גופי תאורה המותאמים באופן פרטני לאופי וסוג בית העסק יכולים לשפר באופן מידתי (ולעיתים משמעותי עד מאוד) את היקף המכירות בבית העסק.

תאורה נכונה בבית העסק – מהי חשיבותה?

בבתי עסק שונים בהם מותקנים גופי תאורה מעוצבים ו/או קופסאות תאורה מעוצבות המותאמות לאופי וסוג בית העסק, מדובר בפקטור תדמיתי המשתלב בעיצוב חלל הפנים של בית העסק. אלמנט עיצובי זה תורם את חלקו ליצירת הרושם הראשוני הנוצר אצל הלקוח ולכן קיימת חשיבות רבה לתכנן באופן פונקציונאלי את סוג ואופי התאורה במקום.

לדוגמא: בבית קפה אינטימי מומלץ להתקין מערכות תאורה המשלבות בתוכן נברשות מעוצבות המספקות את האור העמום והאינטימי ואילו באולמות תצוגה גדולים מומלץ להתקין מערכות תאורה המספקות אור פונקציונאלי "המכווין" את הלקוח לאותם מוצרים שבעל המקום רוצה לקדם.

תאורה נכונה בבית העסק – כיצד בוחרים?

על מנת לאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות הנלווים לתאורה נכונה בפנים בית העסק, אנו ממליצים לכם להסתייע באנשי מקצוע המתמחים בתחום. ברשת יאיר דורם המתמחה ביבוא ושיווק של גופי תאורה מעוצבים ויוקרתיים למטרות תאורת פנים, תוכלו למצוא היצע מרשים של פתרונות תאורה יוקרתיים המותאמים לכל סביבה עסקית.

יועצי התאורה של הרשת מעמידים לרשותכם הליך תכנון תאורה פונקציונאלי המותאם לצרכי בית העסק כגון: סוג העסק ואופיו, גודל בית העסק, העיצוב הכללי של בית העסק וכדומה.

הליך תכנון זה יסייע גם לכם ליהנות מתאורה פונקציונאלית לבית העסק באמצעות קולקציית גופי התאורה המעוצבים המיובאים ומשווקים על ידי הרשת.

קופסאות תאורה

מספר מילים על תאורת חוץ לעסק

לצד ההשקעה בתכנון התאורה הנכונה לחלל הפנים של בית העסק, אנו ממליצים לכם לעשות שימוש גם בגופי תאורה מעוצבים המוצעים לכם כיום כמעין שלטי חוץ לבית העסק. שלטים לעסקים מהווים את אחד מאמצעי הנראות האופטימאליים לכל בית עסק והתכנון של כל שילוט לעסק הממוקם מחוץ לכותלי העסק חייב להיות בולט ומעניין.

גם בתחום זה תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות תאורה היכולים לשדרג את נראות בית העסק בעיני העוברים והשבים ובתחום זה בדומה לתחום תאורת הפנים תוכלו ליהנות כיום מהיצע הולך וגדל של גופי תאורה מעוצבים היכולים להתאים לכל חזית בית עסק המעוניין למשוך לתוכו לקוחות פוטנציאליים.

היתרונות הנלווים לתאורת פנים וחוץ נכונה ומעוצבת בבית העסק מחייבים אתכם לשים את הזרקור על בחירת התאורה הנכונה.