רויאל ביץ' שילוט פנים

מהם שלטים אלקטרוניים? למי הם מיועדים וכיצד הם יכולים לסייע לכם להגביר את המכירות בבית העסק? כל מה שצריך לדעת על שילוט חכם בעידן הדיגיטלי בשורות שלפניכם.

שלטים דיגיטליים הידועים גם בשם שלטים אלקטרוניים הם למעשה הגדרה כללית למגוון רחב של מערכות שילוט המשלבות בין פתרונות שילוט דיגיטלי לבין שלטים מעוצבים. מערכות השילוט הדיגיטליות יכולות לכלול בין היתר: שלטי מסך שעל גביהם מוקרנים קליפים ופרסומות שונות מטעם בית העסק, קופסאות שילוט דיגיטליות בהן מופיעים מסרים שיווקים כאלו ואחרים (טקסטואליים או ויזואליים) ועוד מגוון רחב של מסגרות שילוט המתממשקות למחשבי בית העסק לצרכי קביעת המסרים השיווקיים-פרסומיים השונים אשר יופיו על גבי השלט.

מערכות השילוט הדיגיטליות יכולות להתאים כיום לכל בית עסק שבעליו מודע ליתרונות הנלווים לשילוט החכם והדיגיטלי המאפשר החלפת מסרים דינמית על גבי מסגרת השילוט השונות המותקנות בבית העסק.

שלטים דיגיטליים – היכן מייצרים אותם?

מערכות שילוט דיגיטליות מיוצרות כיום על ידי כל חברת שילוט מובילה בתחום המתמחה בין היתר בתכנון הליכי עיצוב שלטים דיגיטליים. עיצוב מערכות השילוט הדיגיטליות מחייב ידע מקצועי רחב היקף גם בפתרונות הדיגיטליים השונים המוצעים כיום לסביבה העסקית וגם בהליכי תכנון, עיצוב וייצור של שלטים מעוצבים היכולים למתג ולבדל כל בית עסק בסביבה העסקית בו הוא פועל.

מהם היתרונות הנלווים להתקנת מערכות שילוט דיגיטליות?

באמצעות התקנתן של מערכות שילוט דיגיטליות בבית העסק תוכלו ליהנות בין היתר מהיתרונות הבאים:

  • בידול בית העסק בסביבה העסקית בה הוא פועל- מערכות השילוט הדיגיטליות "מושכות" את עיני הלקוחות באופן מיידי.
  • החלפת מסרים שיווקיים – פרסומיים בהתאם לצרכי הפעילות העסקית השוטפת- במקום להציב שלטי מבצע ומכירות מיוחדות (בכתב ידיכם) תוכלו להציג את המסר שיווקי-מכירתי באמצעות טקסט דיגיטלי "רץ" המופיע על גבי השלט.
  • בתי עסק העושים שימוש במערכות שילוט דיגיטליות נתפסים בקרב קהל הלקוחות כבתי עסק מתקדמים יותר.
  • מערכות השילוט הדיגיטליות הן מערכות שילוט חכמות ומתקדמות המאפשרות לכם ליהנות מפתרונות שילוט לטווח הרחוק והתקנתן תאפשר לכם לשנות את התכנים הפרסומיים-שיווקיים המופיעים על גביהן בתדירות גבוהה בהתאם לכל צורך עסקי.
  • מערכות השילוט הדיגיטליות ניתנות להתקנה בכל חלל בית העסק, לרבות, בשטח החיצוני והפנימי של בית העסק. כפועל יוצא מכך, מערכות אלו מהוות כלי מכירה אופטימאלי לקידום מוצרים ושירותים שונים המשווקים על ידי בית העסק בזמן האמת.

באג דפוס דיגיטלי

חשוב לדעת:

התקנתן של מערכות השילוט הדיגיטליות, בניגוד לדעה הרווחת בקרב בעלי העסקים השונים, אינה כרוכה בעלות כספית גבוהה. כיום, באמצעות פתרונות דיגיטליים שונים, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים של מערכות שילוט לעסקים היכולות להתאים גם לרשתות שיווק גדולות וגם לבתי עסק קטנים, כאשר הליכי תכנון המערכות ואופן התקנתן בשטח בית העסק מותאם באופן פרטני לצרכיו העסקיים של בית העסק.