עמוד הכוונה מגדל צ'מפיון

כולנו מכירים את ההרגשה הנוראית כאשר אנו נכנסים לחניון של מרכז קניות, בניין משרדים או כל גוף ציבורי או פרטי ומנסים למצוא את דרך היציאה מהחניון או כל דבר אחר, עד שאנו נתקלים בשלט "יציאה" שמאיר לנו פנים ומסייע לנו לצאת בבטחה מהחניון.

חשבו לרגע אם שלטים אלו לא היו קיימים, היינו יכולים להסתובב שעות בחניון כדי למצוא את היציאה, המעליות או את מכונת התשלום ולבזבז זמן יקר וודאי לא לחזור לאותו מקום. לכן, על חברות אחזקה של חניונים אלו לדאוג לעמודי שילוט והכוונה בחניונים כדי לאפשר למבקרים הכוונה ברורה לכל מקום בחניון ולא לגרום להם לתסכול.

מגוון רב של סוגי שילוט לחניונים

כיום ניתן למצוא מגוון רב של סוגי שלטים לחניונים, החל משלטים מוארים עם תאורות לד חזקות התלויות על תקרת החניון, עמודי שילוט והכוונה בחניונים, שלטים קטנים של חיצים, תמרורי אזהרה בחניונים ועוד מיני רבים. המטרה של שלטים אלו גם לשמור על בטיחות הנוסעים בחניות ולאפשר לה לנווט בו בצורה בטוחה ומהירה ביותר.

עמודי שילוט והכוונה לחניוניםאת שילוט זה מספקות חברות המתמחות בייצור שילוט לעסקים ובין היתר גם לחניונים, אולם כאשר מדובר בשילוט לחניות הדבר שונה כיוון שיש צורך בתכנון מיטבי של השילוט על ידי בעל מקצוע המכיר היטב את התחום כדי לאפשר לאנשים נוחות רבה כאשר הם נוסעים בחניון.

מה כתוב על עמודי שילוט והכוונה בחניונים?

על עמודי שילוט והכוונה ניתן להדפיס סימנים או כיתובים שונים כמו – חיצי הכוונה ליצירה, את הקומה של החניון, חניות שמורות לאורחים או פרטיות של עובדי המקום, שלטי יציאה שונים עם שמות הרחובות, את המיקום של מתחן החנייה שניתן לשלם, שילוט המראה היכן המעליות או מדרגות החניון, שילוט האומר כי אין להחנות מול שער או במיקום מסוים, לא לצפור, אין כניסה לרכב הפועל על גז ובקיצור כל כיתוב אפשרי במטרה לספק לבאי המקום והאורחים נוחות בלתי מתפשרת.

על מנת לעמוד באתר חשוב לרכוש שלטים איכותיים, ברורים וכאלו שיאפשרו למבקרים לראות אותם היטב גם מרחוק.