שילוט מרכז הקונגרסים

מדוע מיתוג עסקי חשוב כל כך לבעלי עסקים

מיתוג עסק מתחיל בבחירת שם. דמיינו לעצמכם כי אתם מבקשים לקנות רכב חדש. בהגיעכם למגרש רכבים אתם נתקלים ברכבים ללא שמות. איזה רכב תבחרו? עכשיו דמיינו לעצמכם כי אתם נכנסים למגרש רכבים ונתקלים ברכב המזוהה כמותג מסוג מסוים.

ניחשתם נכון, תבחרו את הרכב בעל השם המסקרן ביותר. אין זה משנה האם מדובר ברכב או בכל מוצר אחר אשר ברצונכם להציע לקהל לקוחות, כל בעל עסק צריך לגלות הבנה כי יש חשיבות מכרעת לעניין המיתוג ועל כך לקחת את השירות של אנשי מקצוע בתחום.

חברה המעוניינת להגדיל את קהל הלקוחות שלה צריכה לעבור הליך של מיתוג עסקי. במסגרת אותו הליך החברה משנה את פניה תוך שימת דגש על הנראות מול קהל הלקוחות הקיים במטרה להגדילו. מה שעומד מאחורי המחשבה של מיתוג לעסק הוא שיפור פני העסק תוך כוונה להציג פנים אחרות.

אחת השיטות היא שימוש בשילוט. חברה המחליטה לבצע הליך מיתוג תשנה את השלטים במשרד וגם תקדיש מחשבה ליצירת לוגו חדש ועוד פעולות שונות המבשרות על תחילתו של מסע שיווק.

כיצד שילוט מסייע להליך מיתוג

על מנת להבין את חשיבותו של שילוט כמסייע להליך מיתוג עסקי יש להבין מדוע לשילוט יש השפעה רחבה על העסק. לדעת רבים מדובר בשלט אבל עבור בעלי העסקים מדובר ביותר מכך. חשבו על כך כי לקוח המבחין בשלט מקבל את חזות העסק. אם השילוט ישן ואינו מעניין, הרי זה ישפיע על ההחלטה שלו. מנגד, אם השילוט חדשני ומסקרן הרי הוא יחשוב דברים חיוביים. שילוט מסייע באמצעות קבלת אינפורמציה אודות העסק ומספק ללקוחות כלים להכרת העסק.

מיתוג עסקי באמצעות שילוט

אילו שלטים ניתן למצוא

בשל העובדה כי בעלי עסקים רבים עושים שימוש בשלטים לצורך מיתוג ניתן למצוא לא מעט שלטים החל שלטים מעץ ועד לשלטים מפלסטיק. שלט שיווקי יהיה המפתח להצלחת העסק. שימו לב כי שילוט לא נכון יהווה מכשול ולכן חשוב לבחור שלטים עמידים שיחזיקו מעמד לתקופה ארוכה ויאפשרו לציבור לגלות עניין רחב במוצרים השונים.

רוצים להוביל בשיווק העסק – התייעצו עם מומחים

במידה ויש לכם עניין להוביל את העסק שלכם קדימה, הרי זה המקום לשכור את שירותיהם של מומחים בתחום על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. לעיתים יש רצון להצעיד את העסק בכוחות עצמכם אך יש להיזהר מנפילה כואבת בשל חוסר ניסיון בשל אי יכולת לקרוא את השוק.

מטרתם של המומחים היא לבנות עבורכם תוכנית שיווקית מפורטת תוך בחינת שאר המתחרים. בחרו אנשי מקצוע בעלי שם בתחום מיתוג עסקי שיספקו לכם קרקע בטוחה אשר תהווה תמיכה בעסק ללא עוררין ובהתאם לכך יהיה ניתן לעצב את השלט המתאים עבורכם, זה שיגדיל את מעגל הלקוחות שלכם.

ייצור, תכנון והתאמת שילוט על בניין

אם בעבר שלטים לעסקים היו שלטים פשוטים ולא מושקעים, כיום הדבר שונה לחלוטין וחברות רבות מבינות את היתרונות של שלטים לצורך מיתוג ופרסום החברה והן משקיעות רבות בעיצוב שילוט על בניין אותו מציבים על בניינים לצורך מיתוג החברה בצורה נכונה.

 

שילוט על בניין יכול להוות גם כמוצר הכוונה ללקוחות, כלומר שהם יראו את השלט ויבינו כי העסק או החנות נמצא באותו מקום, או לצורך מיתוג ופרסום החברה על שלטי חוצות במקומות מרכזיים.

 

שלטים אלו הם ללא ספק יעילים לצורך חשיפת החברה, שהרי כל אדם העובר במקום אם זה עם הרכב או רגלי יוכל להיחשף לשלט.

 

תכנון ועיצוב שילוט על בניין

ייצור ותכנון שילוט על בניין, הם לא עניין של מה בכך. הדבר דורש לצורך המשימה מגוון אנשי מקצוע כמו – חבורת יח"צ שימקמו את השלט במקום אפקטיבי ובולט, מעצבים גרפים שיעצבו שלט מרשים שימשוך את העין, חברות שמייצרות את השלטים במפעלים, חיתוך השלט בטכנולוגיית חיתוך לייזר בצורה מדויקת על ידי מכונות מתקדמות ולאחר מכן אנשים תפקידם להדביק או לבנות את השלטים בצורה בטיחותית ומקצועית.

אם כך, נראה כי מדובר באתגר לא פשוט, לכן תמיד כדאי להיעזר בחברות מובילות המיומנות בייצור ותכנון שלטים גדולים, על מנת שיבצעו זאת בצורה מקצועית לאורך כל הדרך ובהתאם לדרישות הלקוח.

 

תכנון שילוט על בניין בהתאמה אישית לכל לקוח

כיום ישנן חברות המעניקות את כל השירות תחת קורת גג אחת, החל מייצור השלט, עיצוב ועד להצבתו במקום שנקבע מראש.

לכן, טרם בחירת החברה יש לוודא כי היא מעניקה את מכלול השלבים ועד לגימור מושלם של העבודה בצורה מקצועית על ידי מיטב אנשי המקצוע אשר זקוקים לאורך כל התהליך.

 

כיצד מתקינים שילוט על בניין?

התקנת שלטים אלו, היא מורכבת ודורשת עבודה בגובה. ברוב המקרים, חברות נעזרות בפתרונות הרמה שונים כמו – במות הרמה, מנופי סל, עבודה עם חבלי סנפלינג, פיגומים ועוד.

מכיוון שעבודה זאת היא די מסוכנת, חשוב שעובדים אלו יהיו מוכשרים לעבודה בגובה, אך גם שיתמקצעו בכל הקשור לבנייה או להתקנת שילוט על בניין בצורה בטיחותית ומקצועית.

התקנת שלט על בניין

רוטשילד מערכות שילוט הינה החברה המובילה בישראל לתכנון, עיצוב וייצור שילוט על בניין עבור חברות, עסקים וארגונים.

למידע נוסף התקשרו לטלפון 03-5596000 או פנו באמצעות טופס צור קשר