שילוט לעסקים

עיצוב לוגו לשלט העסק הוא אחד הדברים המשמעותיים ביותר בכל עסק, שהרי את הלוגו מציבים בגאווה כמעט בכל מקום אפשרי, אם זה על חשבוניות החברה, על כל מייל שנשלח ללקוח, באתר החברה, בפרסום, במכתבים רשמיים שיוצאים מהחברה ובעוד מקומות שונים.

עיצוב לוגו בצורה נכונה, מתחיל בבחירה מוקפדת של צבעים, של גופן האותיות ובעצם בכל פרט ופרט הנמצא בו. נכון שלוגו לכאורה נשמע פרט שולי, אך דעו כי לו משמעות רבה בכל הקשור למיתוג החברה, לכן מומלץ להשקיע בעיצובו ולתת למומחים לעצב לכם לוגו מרשים שיעביר את המסר של החברה בצורה ברורה.

מתי מבצעים עיצוב לוגו?

את עיצוב הלוגו, לרוב חברות מבצעות כבר בשלבים הראשונים של בניית החברה, אך ניתן לראות כי חברות רבות המעוניינות לבצע מיתוג מחדש של החברה או אם העסק עובר שינוי מסוים, אף במצבים אלו חברות מחליפות שלטים ולוגו על מנת לרענן את המותג.

חשוב לציין כי החלפת הלוגו אינה פוגעת במיתוג החברה, אלה להיפך בחירה זאת יכולה להעצים את המותג ולגרום לאנשים רבים לסקרנות אודות השינוי. מבין חברות הענק שביצעו החלפת לוגו ניתן לראות את חברות – שטראוס, עלית, אסם, פרטנר ועוד חברות ומותגי ענק בשוק.

כיצד מבצעים החלפת לוגו בצורה מקצועית?

כמובן שמומלץ עוד בשלבים הראשונים של החברה להשקיע בעיצוב הלוגו ולחשוב גם לגבי העתיד, לדוגמא – אם ברצונכם להכניס מוצרים נוספים או שירותים חדשנים לחברה עתיד, אולי כדאי לקחת בחשבון גם אותם וליצור תמונה או ציור נטרלי הכולל באופן כללי את שירותי החברה.

לדוגמא: אם מדובר בחברה שבונה אתרי אינטרנט, אולי בעתיד היא תכניס שירותים נוספים כמו – ניהול דפי פייסבוק או קידום אתרים, לכן כדאי ליצור הרגשה כי מדובר בחברה המתמחה בדיגיטל ולא רק בבניית אתרים.

בכל מקרה, חשוב לזכור כי לוגו הוא סמל לכל דבר ועניין, הרי הוא זה שמאפיין וממתג את החברה בצורה בולטת ורשמית. מסיבות אלו, עליכם לבחור את המסר אותו תרצו להעביר ללקוח ולראות אם אכן הלוגו משדר זאת בצורה נכונה ורשמית.

רוטשילד מערכות שילוט מתמחה בפתרונות שילוט איכותיים לעסקים – למידע נוסף אודות שילוט לעסקים לחץ כאן